Campus France na Uniwersytecie Gdańskim

Campus France4 listopada na Uniwersytet Gdański zawita Campus France. Projekt przygotowany przez Ambasadę Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce, Agencję Campus France we współpracy z polskimi uczelniami oraz siecią Alliances Françaises w Polsce ma na celu przedstawić ofertę francuskich szkół wyższych. Można będzie też skorzystać z porad i przygotować program studiów z Agencją Campus France.

Czas: 4 listopada 2015, godz. 8.30-11.30
Miejsce: Wydział Prawa I Administracji UG, ul. Bażyńskiego 6

Dni Campus France adresowane są głównie do licealistów oraz studentów zainteresowanych studiami we Francji, stypendiami rządu francuskiego, podwójnymi dyplomami francusko- polskimi oraz nauką języka francuskiego w Polsce.  W programie: indywidualne porady przedstawicieli Campus France w Polsce i wybranych kierunków studiów, prezentacje pozwalające na przygotowanie projektu studiów, na zakończenie loteria z atrakcyjnymi nagrodami.

Data publikacji: wtorek, 3. Listopad 2015 - 12:41; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: wtorek, 3. Listopad 2015 - 12:46; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski