Umowa o współpracy naukowej pomiędzy Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, a Wydziałem Prawa Uniwersytetu Masaryka

Dnia 18 listopada bieżącego roku w gmachu Wydziału Prawa Uniwersytetu Masaryka w Brnie, podpisana została umowa o współpracy naukowej pomiędzy Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, a Wydziałem Prawa Uniwersytetu Masaryka. Wydział Prawa i Administracji UG reprezentowali: Prodziekan ds. studenckich i nauki - dr hab. Oktawian Nawrot, prof. UG, kierownik Zakładu Prawa Gospodarczego Publicznego - dr hab. Andrzej Powałowski, prof. UG, a także pracownicy Katedry Prawa Finansowego: dr Damnian Cyman, dr Edvardas Juchnevicius oraz dr Przemysław Panfil.

Podpisanie umowy stanowiło ukoronowanie wieloletniej współpracy pomiędzy naukowcami reprezentującymi oba Wydziały, w szczególności Katedrę Prawa Finansowego UG, kierowaną przez Panią Prof. zw. dr hab. Jolantę Gliniecką i Katedrę Prawa Finansowego i Ekonomii Uniwersytetu Masaryka kierowaną przez Prof. Petra Mrkývkę. Jednocześnie postanowienia zawartej umowy otwierają nowe pola kooperacji.

Podpisy Podpisy

Podpisy

Data publikacji: czwartek, 26. Listopad 2015 - 13:53; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: czwartek, 26. Listopad 2015 - 13:53; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski