Konkurs na wystąpienie podczas V Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Morskiego

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie na wystąpienie podczas V Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Morskiego "Porty morskie - konkurencyjność i innowacje", która odbędzie się w dniach 25-26 lutego 2016 roku.

Zadaniem konkursowym jest napisanie treści wystąpienia konferencyjnego o tematyce związanej z tytułem Konferencji.

Uczestnikami Konkursu są studenci i doktoranci wyższych uczelni publicznych i niepublicznych w Polsce, a także absolwenci, którzy najpóźniej z dniem Konferencji kończą 35 lat.

Abstrakt wystąpienia należy nadesłać do 20 stycznia na adres sekretariat@prawo-morskie.pl w formacie PDF.

Do abstraktu wystąpienia należy dołączyć kartę zgłoszeniową (załącznik nr 1 do regulaminu).

Poniżej zamieszczamy Regulamin Konkursu.

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1629905183941831/

Załącznik Rozmiar
regulamin_konkursu_na_wystapienie_-_v_okpm.pdf 150.72 KB

Data publikacji: poniedziałek, 28. Grudzień 2015 - 13:05; osoba wprowadzająca: Jakub Puszkarski Ostatnia zmiana: środa, 30. Grudzień 2015 - 12:14; osoba wprowadzająca: Jakub Puszkarski