V Ogólnopolska Konferencja Prawa Morskiego

Uprzejmie zapraszamy do wzięcia udziału w V Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Morskiego "Porty morskie - konkurencyjność i innowacje", która odbędzie się w dniu 26 lutego 2016 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Tegorocznej edycji towarzyszy panel studencki i doktorancki, który odbędzie się dzień wcześniej - 25 lutego 2016 roku.

V Ogólnopolska Konferencja Prawa Morskiego jest naszym szóstym morskim projektem, organizowany na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego przez Katedrę Prawa Międzynarodowego Publicznego, Katedrę Prawa Morskiego oraz Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Gdańsk.

Tematyka V Konferencji obejmuje zagadnienia związane z rozwojem i konkurencyjnością portów morskich. Tradycyjnie już celem spotkania jest stworzenie platformy do podjęcia debaty o sprawach morskich oraz wymiana poglądów przez prawników i przedstawicieli świata nauki, a także przedsiębiorców z sektora gospodarki morskiej i studentów z różnych ośrodków akademickich w Polsce.

Wszelkie informacje dotyczące Konferencji, w tym formularz rejestracyjny, znajdują się na stronie internetowej pod adresem: www.prawo-morskie.pl.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1629905183941831/

Data publikacji: wtorek, 2. luty 2016 - 12:24; osoba wprowadzająca: Jakub Puszkarski Ostatnia zmiana: wtorek, 2. luty 2016 - 12:42; osoba wprowadzająca: Jakub Puszkarski