Wiosenna Szkoła Bioetyki

W dniach Bioetyka w społeczeństwie demokratycznym22-24 kwietnia 2016 r. w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnie (k. Warszawy) odbyła się Wiosenna Szkoła Bioetyki organizowana przez Komitet Bioetyki przy Prezydium Polskiej Akademii Nauk oraz Uniwersytet Warszawski. W wyżej wymienionym wydarzeniu uczestniczył doktorant naszego Wydziału - mgr Piotr Zieliński. Doktorant brał udział w debatach na tematy związane z zapłodnieniem pozaustrojowym, aborcją oraz eutanazją. Przede wszystkim omawiając regulacje prawne dotyczące wskazanych zabiegów. Osobami prowadzącymi zajęcia oraz dyskusje byli m. in. następujący naukowcy: prof. Zbigniew Szawarski (przewodniczący KB PAN), prof. Barbara Chyrowicz (KB PAN, KUL) prof. Mirosław Wyrzykowski (KB PAN, UW), prof. Paweł Łuków (KB PAN, UW).

Data publikacji: środa, 27. Kwiecień 2016 - 21:16; osoba wprowadzająca: Marceli Spuła Ostatnia zmiana: środa, 27. Kwiecień 2016 - 21:21; osoba wprowadzająca: Marceli Spuła