Konkurs wiedzy z prawa międzynarodowego

Koło Naukowe Prawa Międzynarodowego serdecznie zaprasza studentów I roku prawa (studia stacjonarne oraz niestacjonarne) na konkurs wiedzy z zakresu prawa międzynarodowego.

Konkurs obejmuje jeden etap, na który składa się test jednokrotnego wyboru. Laureatami konkursu zostaną wszystkie osoby, które przekroczą próg 40 poprawnych odpowiedzi.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy koła: sknpm@prawo.ug.edu.pl do 20.05.2016. W zgłoszeniu prosimy podać imię, nazwisko, kierunek i tryb studiów.

Wyniki konkursu zostaną umieszczone w ciągu dwóch dni od daty jego przeprowadzenia na profilu Koła na facebook’u oraz na drzwiach pokoju kół naukowych. (Laureaci otrzymają również wiadomość na portalu studenta).

Konkurs odbędzie się w auli Wydziału Prawa i Administracji 23 maja 2016 roku o godz. 16:30.

Zarząd Koła Naukowego Prawa Międzynarodowego

www.facebook.com/kolo.naukowe.prawa.miedzynarodowego

Data publikacji: wtorek, 17. Maj 2016 - 08:18; osoba wprowadzająca: Jakub Puszkarski Ostatnia zmiana: wtorek, 17. Maj 2016 - 08:23; osoba wprowadzająca: Jakub Puszkarski