Zaproszenie społeczności akademickiej na wykład otwarty pt „ Podejmowanie i wykonywanie działalności gospodarczej w Republice Czeskiej”

Katedra Prawa Gospodarczego Publicznego i Ochrony Środowiska zaprasza społeczność akademicką na wykład otwarty  P. Profesora Petra Mrkývka z Katedry Prawa Finansowego i Gospodarki Narodowej Wydziału Prawa Uniwersytetu Masaryka w Brnie. Pan Profesor wygłosi wykład na temat "Podejmowanie i wykonywanie działalności gospodarczej w Republice Czeskiej". Wykład odbędzie się w dniu 19 maja o godz. 13.15 w Audytorium A.  Serdecznie zapraszamy.

Data publikacji: wtorek, 17. Maj 2016 - 16:28; osoba wprowadzająca: Agnieszka Balmas Ostatnia zmiana: środa, 18. Maj 2016 - 08:53; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski