Pierwsza Absolwentka Studiów Kryminologicznych

Pierwsza Abslowentka KryminologiiMiło nam poinformować, że w dniu 1 czerwca 2016 r. odbyła się pierwsza w historii Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego obrona pracy dyplomowej z Kryminologii - najmłodszym i zarazem najpopularniejszym kierunku studiów na Wydziale.

Pani Honorata Kostro studiująca Kryminologię w trybie stacjonarnym przedstawiła pracę licencjacką pt. PROBLEMATYKA ZAWINIENIA SPRAWCY W STANIE NIETRZEŹWOŚCI I ODURZENIA przygotowaną pod kierunkiem pana dra Pawła Petasza w Katedrze Prawa Karnego Materialnego i Kryminologii WPiA UG. Komisja egzaminacyjna w skład której weszli pan prof. UG dr hab. Wojciech Zalewski, pełniący funkcję przewodniczącego, promotor pracy pan dr Paweł Petasz oraz recenzent pan dr Stanisław Cora ocenili egzamin dyplomowy bardzo wysoko. Pierwsza absolwentka studiów kryminologicznych pani Honorata Kostro planuje kontynuację nauki na naszym Wydziale - chce rozpocząć w roku akademickim 2016/2017 studia magisterskie również na kierunku Kryminologia.

Data publikacji: poniedziałek, 6. Czerwiec 2016 - 09:15; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 6. Czerwiec 2016 - 09:25; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski