Wizyta Ambasadora Peru Jego Ekscelencji Alberto Salas Barahona

W dniu 15 czerwca 2016 roku o godz. 10:00 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego (sala Rady Wydziału) odbędzie się spotkanie z Jego ekscelencją  Alberto Salas Barahona, Ambasadorem Peru oraz Romanem Walasińskim Konsulem Honorowym Peru.

Celem spotkania jest zapoznanie Ambasadora ze społecznością akademicką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz dyskusja o stosunkach polsko-peruwiańskich, wyborach prezydenckich w Peru oraz podobieństwami między naszymi krajami.
Dyskusja odbędzie się w języku angielskim

Katedra Prawa Międzynarodowego Publicznego serdecznie zaprasza pracowników naukowych, doktorantów i studentów Wydziału Prawa i Administracji UG!

Data publikacji: piątek, 10. Czerwiec 2016 - 08:39; osoba wprowadzająca: Jakub Puszkarski Ostatnia zmiana: piątek, 10. Czerwiec 2016 - 08:45; osoba wprowadzająca: Jakub Puszkarski