Udział Prof. zw. dr hab. Janiny Ciechanowicz-McLean w warsztatach doktoranckich

warsztaty W dniach 29 czerwca - 1 lipca 2016 r. w Narewce koło Puszczy Białowieskiej odbyły się IX Letnie Warsztaty Doktoranckie „Sądowa kontrola administracji w zakresie prawa ochrony środowiska”, których organizatorami byli Prof. Ewa Katarzyna Czech z Uniwersytetu w Białymstoku oraz Prof. Jan Paweł Tarno z Uniwersytetu Łódzkiego. Prof. Janina Ciechanowicz-McLean reprezentowała Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego jako członek Jury w którym zasiadali również sędziowie naczelnego oraz wojewódzkich sądów administracyjnych i profesorowie z innych ośrodków akademickich. Doktoranci przedstawili 13 referatów z tematyki ich rozpraw doktorskich. Najwyżej ocenieni zostali doktoranci z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego z Lublina, z Uniwersytetu Jagiellońskiego z Krakowa i z Uniwersytetu Warszawskiego z Warszawy. Warsztaty te były bardzo dobrą platformą spotkania promotorów z kandydatami na doktorów nauk prawnych.

Data publikacji: poniedziałek, 4. Lipiec 2016 - 15:07; osoba wprowadzająca: Agnieszka Balmas Ostatnia zmiana: poniedziałek, 4. Lipiec 2016 - 15:07; osoba wprowadzająca: Agnieszka Balmas