Ukazała się książka "Philosophy of Law" pod red. prof. J. Zajadło i prof. K. Zeidlera

Nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wolters Kluwer ukazała się książka pt. Philosophy of Law pod redakcją naukową prof. Jerzego Zajadło i prof. Kamila Zeidlera. Autorami są pracownicy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego: prof. Anna Machnikowska, prof. Oktawian Nawrot, prof. Jerzy Zajadło, prof. Kamil Zeidler, dr Jarosław Niesiołowski, dr Paweł Sut, dr Tomasz Widłak, dr Maciej Wojciechowski, mgr Magdalena Glanc, mgr Tomasz Snarski oraz dr Filip Przybylski-Lewandowski.
Jest to pierwszy anglojęzyczny podręcznik w serii Law: The Basic Concepts, której redaktorami są prof. Jerzy Zajadło oraz prof. David Malcolm.

okładka

Data publikacji: piątek, 2. Wrzesień 2016 - 10:43; osoba wprowadzająca: Magdalena Glanc Ostatnia zmiana: piątek, 2. Wrzesień 2016 - 17:05; osoba wprowadzająca: Magdalena Glanc