Gdański Salon Maturzystów 2016

Co roku maturzyści z Trójmiasta i całego województwa pomorskiego tłumnie przyjeżdżają na Uniwersytet Gdański, aby wziąć udział w Salonie Maturzystów. Wszystko o maturze 2017 – porady ekspertów OKE w Gdańsku, zasady i kryteria rekrutacji na wyższe uczelnie, prezentacje uczelni z regionu i z Polski, kontakt z fachowymi doradcami zawodowymi - wszystko to znajdą we wrześniu uczniowie szkół ponadgimnazjalnych na Salonie Maturzystów.

Czas: 29-30 września 2016 r. Stoiska będą czynne w godz. 8.00-15.00
Miejsce: Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, kampus Gdańsk Oliwa, ul. Bażyńskiego 6
Organizator: Fundacja Edukacyjna „Perspektywy”

Wstęp na salon jest wolny. Szczegółowy program można znaleźć pod adresem www.salonmaturzystow.pl.

Data publikacji: czwartek, 29. Wrzesień 2016 - 10:38; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 29. Wrzesień 2016 - 10:38; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski