Udział dr. Macieja Nyki z Katedry Prawa Gospodarczego Publicznego i Ochrony Środowiska w seminarium naukowym “Prawne aspekty bezpieczeństwa środowiska morskiego”

W dniu 22 września 2016 roku w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni odbywało się seminarium naukowe pt: “Prawne aspekty bezpieczeństwa środowiska morskiego”.

Katedrę Prawa Gospodarczego Publicznego i Ochrony Środowiska reprezentował dr Maciej Nyka.
W trakcie seminarium dr Maciej Nyka zaprezentował referat pt: Międzynarodowoprawna ochrona waleni na obszarze Morza Bałtyckiego.
Seminarium było częścią obchodów jubileuszu 85 urodzin prof. zw. dr hab. Jerzego Młynarczyka, wieloletniego pracownika Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Data publikacji: poniedziałek, 10. Październik 2016 - 15:49; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: sobota, 25. Sierpień 2018 - 13:01; osoba wprowadzająca: Dawid Michalski