Nowa publikacja Pracowników Zakładu Prawa Ochrony Środowiska, wydana w serii „Law: The Basic Concepts”

PublikacjaW serii Law: The Basic Concepts pod redakcją Jerzego Zajadło i Davida Malcolma ukazała się trzecia książka „Environmental Law” (Gdańsk University Press, Wolters Kluwer Gdańsk-Warszawa 2016, s. 242) autorstwa Janiny Ciechanowicz-McLean i Macieja Nyki z Zakładu Prawa Ochrony Środowiska. Publikacja przedstawia pojęcia, zasady i podstawowe instytucje oraz prawne regulacje zarządzania środowiskiem w ujęciu prawa międzynarodowego, prawa europejskiego i prawa polskiego. Na podkreślenie zasługuje wysoka jakość prac redakcyjnych i edytorskich całej serii „Law: The Basic Concepts”, która wydawana jest pod auspicjami Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Prof. Jakuba Steliny.

Data publikacji: poniedziałek, 19. Grudzień 2016 - 18:34; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 19. Grudzień 2016 - 18:34; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski