Nowa publikacja pracowników Katedry Prawa Gospodarczego Publicznego i Ochrony Środowiska

okładka obraskaNakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego ukazała się na przełomie roku 2016/17 angielskojęzyczna publikacja zawierająca opracowania z zakresu gospodarczego prawa publicznego, w tym prawa konkurencji, prawa działalności gospodarczej czy prawa energetycznego. Książka ta, przygotowana m.in. przez pracowników Katedry Prawa Gospodarczego Publicznego i Ochrony Środowiska może służyć jako materiał dydaktyczny dla potrzeb zajęć na kierunkach angielskojęzycznych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego czy wykładów monograficznych. Zaciekawi też być może praktyków, czy przedsiębiorców zagranicznych szukających podstawowych informacji na temat polskiego prawa gospodarczego publicznego.

Data publikacji: środa, 18. Styczeń 2017 - 11:59; osoba wprowadzająca: Hanna Wolska Ostatnia zmiana: środa, 18. Styczeń 2017 - 11:59; osoba wprowadzająca: Hanna Wolska