Udział pracowników Katedry Prawa Morskiego w konferencji

W dniu 26 stycznia 2017 r. na Wydziale Prawa i Administracji w Sali Posiedzeń Rady Wydziału odbyła się konferencja organizowana z okazji 100-lecia urodzin Profesora Jana Łopuskiego. W konferencji wzięli udział pracownicy Katedry Prawa Morskiego: prof. UG, dr hab. Dorota Pyć, dr Magdalena Adamowicz, dr Justyna Nawrot oraz mgr Jakub Puszkarski. Prof. UG. dr hab. Dorota Pyć wygłosiła referat w części dotyczącej aktualnych zagadnień prawnych z zakresu zainteresowań naukowych prof. Jana Łopuskiego, pt. "Publiczne prawo morskie".

Data publikacji: niedziela, 29. Styczeń 2017 - 22:01; osoba wprowadzająca: Jakub Puszkarski Ostatnia zmiana: wtorek, 31. Styczeń 2017 - 09:53; osoba wprowadzająca: Jakub Puszkarski