W dniach 11-12 maja 2017 r. na Wydziale Prawa i Administracji UG odbyła się II Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Kryminologiczne aspekty przestępczości ubezpieczeniowej". Motywem przewodnim wydarzenia była problematyka szeroko rozumianego ryzyka, współkształtującego problematykę przestępczości gospodarczej, w tym przestępczości ubezpieczeniowej.

W obradach udział wzięli przedstawiciele świata nauki, praktyki oraz pracownicy czołowych firm ubezpieczeniowych. Merytorycznym podsumowaniem konferencji będzie zaplanowana na koniec tego roku publikacja w formie książki pokonferencyjnej.

Konferencję zorganizowano we współpracy Zakładu Kryminologii Wydziału Prawa i Administracji, Spółki Logisfera FI Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie oraz Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Data publikacji: środa, 24. Maj 2017 - 15:17; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: środa, 24. Maj 2017 - 15:17; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski