Udział pracowników Zakładu Praw Człowieka i Etyki Prawniczej WPiA UG w ogólnopolskiej konferencji

W dniach 1-2 czerwca 2017 dr Dagmara Jaroszewska – Choraś oraz wykładowca współpracujący – dr Paweł Chyc wzięli udział w IV konferencji Praw Człowieka i Prawa Humanitarnego - Prawa człowieka wobec sytuacji nadzwyczajnych, która odbyła się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. Dr Dagmara Jaroszewska – Choraś wygłosiła referat pt. „Wykorzystywanie systemów informatycznych w kontrolowaniu ruchów migracyjnych z perspektywy praw człowieka”. Natomiast dr Paweł Chyc przedstawił referat pt. „Odpowiedzialność za ochronę na tle współczesnego konfliktu cywilizacji”.

Data publikacji: wtorek, 6. Czerwiec 2017 - 15:25; osoba wprowadzająca: Dagmara Choraś Ostatnia zmiana: wtorek, 6. Czerwiec 2017 - 15:25; osoba wprowadzająca: Dagmara Choraś