Prof. dr hab. Jerzy Zajadło i Prof. UG dr hab. Tomasz Tadeusz Koncewicz o swojej przyjaźni z Profesorem Mirosławem Wyrzykowskim w “Dosyć o książkach. Ludzie ważni …”

W dniu 21 czerwca 2017 r. na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się
pożegnanie Profesora Mirosława Wyrzykowskiego, w czasie którego Profesor wygłosił pożegnalny wykład:
„Pół wieku. Gdyby nie Wy…”.

Po wykładzie Profesorowi została wręczona Jego Księga Pamiątkowa “Dosyć o książkach. Ludzie ważni …”. W Księdze przyjaciele, koledzy i współpracownicy Profesora  piszą w osobistych tekstach o swoich wspomnieniach zwiazanych z Profesorem. W Księdze znajdują się teksty Profesora dr hab. Jerzego Zajadło, "Fular i Szklaneczka Whisky z Lodem” i Prof. UG dr hab. Tomasza Tadeusza Koncewicza, “Moja Itaka z Profesorem Wyrzykowskim”.

“Wstęp" do Księgi i oba teksty dostępne są tutaj:

Załącznik Rozmiar
dosyć o książkach 5.41 MB

Data publikacji: sobota, 1. Lipiec 2017 - 13:50; osoba wprowadzająca: Krystyna Warylewska Ostatnia zmiana: sobota, 1. Lipiec 2017 - 13:50; osoba wprowadzająca: Krystyna Warylewska