Dr M. Wojciechowski i dr T. Widłak na Światowym Kongresie Filozofii Prawa i Filozofii Społecznej

W dniach 17-21 lipca 2017 r. w Uniwersytecie w Lizbonie obradował XXVIII Światowy Kongres Filozofii Prawa i Filozofii Społecznej (IVR). Wydział Prawa i Administracji UG reprezentowali podczas tego ważnego wydarzenia dr Maciej Wojciechowski oraz dr Tomasz Widłak z Katedry Teorii i Filozofii Państwa i Prawa. Dr Maciej Wojciechowski wygłosił podczas obrad jednego ze specjalnych paneli referat zatytułowany "Dissenting Opinion as Dialogical Act in Polish Constitutional Tribunal", natomiast dr Tomasz Widłak przewodniczył obradom grupy roboczej "Philosophy of International Law" gdzie wygłosił referat zatytułowany "Fragmented vs Polycentric International Law - A Neo-Kelsenian Approach".

Data publikacji: niedziela, 23. Lipiec 2017 - 19:54; osoba wprowadzająca: Tomasz Widłak Ostatnia zmiana: niedziela, 23. Lipiec 2017 - 20:02; osoba wprowadzająca: Tomasz Widłak