“Brexit and future relationship between EU and UK” – wykład prof. Constantijna Bakkera z Hogeschool voor Economische Studies Amsterdam | Wydział Prawa i Administracji

Katedra Prawa Handlowego i Międzynarodowego Prawa Prywatnego zaprasza na wykład prof. Constantijna Bakkera z Amsterdamu na temat Brexitu i przyszłych relacji Zjednoczonego Królestwa z Unią Europejską “Brexit and future relationship between EU and UK”. Wykład odbędzie się w środę 11 października 2017 od godz. 11:15 w Aud. „B” i jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych tematyką Brexitu. Językiem wykładu będzie język angielski.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Bartłomiej Gliniecki
Treść wprowadzona przez: Bartłomiej Gliniecki