Zapraszamy do udziału w badaniu "Zjawisko molestowania i molestowania seksualnego studentek i studentów uczelni wyższych" | Wydział Prawa i Administracji

stopZapraszamy do udziału w badaniu "Zjawisko molestowania i molestowania seksualnego studentek i studentów uczelni wyższych" na zlecenie Rzecznika Praw Obywatelskich.
Badanie skierowane jest do wszystkich studentów (studiujących co najmniej rok) - zarówno do tych, którzy doświadczyli zachowań związanych z molestowaniem/molestowaniem seksualnym, jak i do tych, którzy nie mieli do czynienia z takimi sytuacjami. Do badania zapraszamy również uczestników wymiany studenckiej. Badanie jest anonimowe.

Aby wziąć udział w badaniu, proszę kliknąć w link: http://badania.pbs.pl/studenci.pg

Badanie kierowane jest do studentów kierunków Prawo i Kryminologia.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Sławomir Dajkowski
Treść wprowadzona przez: Sławomir Dajkowski