Inauguracja Interdyscyplinarnych Studiów Podyplomowych „Ubezpieczenia Społeczne”

W dniu 6 października 2017 na Wydziale Zarządzania UG odbyła się uroczysta inauguracja interdyscyplinarnych Studiów Podyplomowych „Ubezpieczenia Społeczne”, będących wspólną inicjatywą Wydziału Zarządzania i Wydziału Prawa i Administracji UG.
W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Uczelni: Prorektor ds. Kształcenia prof. Anna Machnikowska, Dziekan Wydziału Prawa i Administracji prof. Jakub Stelina i Kierownik Studiów Podyplomowych dr Kamila Bielawska z Wydziału Zarządzania UG.

Wykład inauguracyjny dotyczący współczesnych wyzwań systemów zabezpieczenia społecznego wygłosiła prof. dr hab. Gertruda Uścińska - Prezes ZUS. Jest to pierwsza edycja studiów podyplomowych z zakresu ubezpieczeń społecznych, na kolejne organizatorzy zapraszają od marca 2018 roku.

Data publikacji: środa, 11. Październik 2017 - 12:28; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: środa, 11. Październik 2017 - 12:28; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski