Udział pracowników Wydziału w konferencji „Arbitrability of Company Law Disputes in Central and Eastern Europe” na Sapientia University of Cluj-Napoca w Rumunii

20 października 2017 r. w Kluż-Napoka w Rumunii odbyła się międzynarodowa konferencja „Arbitrability of Company Law Disputes in Central and Eastern Europe”, zorganizowana przez SOCIETAS Central and Eastern European Company Law Research Network oraz Sapientia University of Cluj-Napoca. Konferencja poświęcona była tematyce zdatności arbitrażowej sporów korporacyjnych.

W konferencji udział wzięli prof. UG, dr hab. Dorota Maśniak (Katedra Prawa Cywilnego), dr Edvardas Juchnevicius (Katedra Prawa Finansowego) oraz mgr Kaja Zaleska-Korziuk (Katedra Prawa Handlowego i Prywatnego Prawa Międzynarodowego).

Pracownicy Wydziału wygłosili referaty pt. „The Arbitrability of Financial Market Disputes in Poland” (prof. UG, dr hab. D. Maśniak), „The Arbitrability of Corporate Disputes in Lithuania” (dr Edvardas Juchnevicius) oraz „The Arbitrability of Corporate Disputes in Poland” (mgr Kaja Zaleska-Korziuk).

Referaty ukażą się w publikacji pokonferencyjnej.

Data publikacji: poniedziałek, 30. Październik 2017 - 10:11; osoba wprowadzająca: Kaja Zaleska-Korziuk Ostatnia zmiana: środa, 10. Kwiecień 2019 - 20:11; osoba wprowadzająca: Dawid Michalski