Wystąpienie prof. Kamila Zeidlera na Konferencji w City University of New York

logo cunyNa zorganizowanej przez John Jay Collage of Criminal Justice – City University of New York piątej międzynarodowej “Literature and Law Conference: Visualizing Justice” prof. Kamil Zeidler wygłosił, przygotowany wspólnie z prof. Jerzym Zajadło, referat pt. “Aesthetics of Law and the Graphic Image of the Legal System”.

Podczas pobytu w Nowym Jorku prof. Zeidler spotkał się także z Moniką S. Dugot, wiceprezydent i dyrektor działu restytucji domu aukcyjnego Christie’s, oraz z dr. Wesleyem A. Fisherem w Harvard Club of New York. Oba te spotkania dotyczyły badań tzw. Art Law, w tym prawa rynku sztuki oraz restytucji dóbr kultury.

kamil w ny 2

kz w cuny 2kz w cuny

Data publikacji: czwartek, 2. Listopad 2017 - 09:50; osoba wprowadzająca: Magdalena Glanc Ostatnia zmiana: środa, 10. Kwiecień 2019 - 20:15; osoba wprowadzająca: Dawid Michalski