Zaproszenie na międzyuczelniane seminarium doktoranckie pt. „Aktualne osiągnięcia, niepowodzenia oraz perspektywy integracji europejskiej” | Wydział Prawa i Administracji

Prof. UG dr hab. Sylwia Majkowska-Szulc serdecznie zaprasza na międzyuczelniane seminarium doktoranckie pt. „Aktualne osiągnięcia, niepowodzenia oraz perspektywy integracji europejskiej”, które odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji UG w dniu 18 listopada 2017 r., godz. 10:00, sala 3083.

Program międzyuczelnianego seminarium doktoranckiego "Aktualne osiągnięcia, niepowodzenia oraz perspektywy integracji europejskiej”

PDF icon program_seminarium_-_18_listopada_2017_r_.pdf192.41 KB
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Kaja Zaleska-Korziuk