Prof. Jerzy Zajadło laureatem Nagrody Naukowej w dziedzinie prawa im. Leona Petrażyckiego | Wydział Prawa i Administracji

logo panJest nam niezwykle miło poinformować, że prof. Jerzy Zajadło został laureatem nagrody naukowej Wydziału I Nauk Humanistycznych i Społecznych Polskiej Akademii Nauk w dziedzinie prawa im. Leona Petrażyckiego. Nagroda została Panu Profesorowi przyznana za publikację "Sędziowie i niewolnicy. Szkice z filozofii prawa".

Jednocześnie informujemy, że uroczyste wręczenie dyplomów tegorocznym laureatom nagród naukowaych PAN odbędzie się w dniu 14 grudnia 2017 r. o godz. 11:00 w Sali Lustrzanej Pałacu Staszica w Warszawie.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Magdalena Glanc
Treść wprowadzona przez: Magdalena Glanc