Obrona rozprawy doktorskiej mgr. Marcina Michalaka

dr MichalakW dniu 20 listopada 2017 roku przed Komisją ds. Rozpraw Doktorskich nr I odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Marcina Michalaka pt. „Kształtowanie się odpowiedzialności za niewłaściwe leczenie na gruncie amerykańskiego systemu prawnego 1794-1860. Studium historyczno-prawne.”. Promotorem rozprawy był prof. zw. dr hab. Tadeusz Maciejewski, natomiast recenzentami: prof. zw. dr hab. Dorota Malec z Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz prof. UMCS, dr hab. Grzegorz Smyk.

Komisja Rady Wydziału, po przeprowadzeniu publicznej obrony rozprawy doktorskiej, podjęła jednogłośnie uchwałę rekomendującą Radzie Wydziału nadanie mgr. Marcinowi Michalakowi stopnia doktora nauk prawnych.

W tym samym dniu Rada Wydziału Prawa i Administracji UG podjęła uchwałę o nadaniu mgr. Marcinowi Michalakowi stopnia doktora nauk prawnych.

Data publikacji: środa, 29. Listopad 2017 - 10:17; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: środa, 29. Listopad 2017 - 10:17; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski