Profesor Kamil Zeidler na wykładach w Tokio

Podczas pobytu badawczego w Tokio (12-21.11.2017) prof. Kamil Zeidler z Katedry Teorii i Filozofii Państwa i Prawa WPiA UG poprowadził, wspólnie z prof. Koji Morita, seminarium na Toyko University of Foreign Studies dotyczące problematyki ochrony zabytków i restytucji w Polsce. Wygłosił także wykład w National Graduate Institute for Policy Studies (GRIPS) – narodowym japońskim instytucie międzynarodowych studiów politycznych, promujący jego książkę pt. „Restitution of Cultural Property: A Hard Case – Theory of Argumentation – Philosophy of Law”, który to wkład odbył się w ramach programu „Cultural Policy Concentration” kierowanego przez prof. Emiko Kakiuchi.

Data publikacji: wtorek, 5. Grudzień 2017 - 17:44; osoba wprowadzająca: Magdalena Glanc Ostatnia zmiana: środa, 10. Kwiecień 2019 - 23:12; osoba wprowadzająca: Dawid Michalski