Konferencja pt. „Efektywność postępowania cywilnego w sprawach z udziałem przedsiębiorców”

W dniu 11.12.2017 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się konferencja pt. „Efektywność postępowania cywilnego w sprawach z udziałem przedsiębiorców”, zorganizowana przez Katedrę Postępowania Cywilnego, z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Sprawiedliwości, Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Cyfryzacji oraz Przewodniczącego Komisji nadzwyczajnej do spraw zmian w kodyfikacjach (NKK).

Po wystąpieniach przedstawicieli zaproszonych instytucji, miała miejsce dyskusja na temat aktualnych potrzeb przedsiębiorców w sferze ochrony ich praw na etapie postępowania sądowego. Kwestia ta skupia coraz większą uwagę ze względu na planowane zmiany Kodeksu postępowania cywilnego, w tym zakładające powrót do  postępowania gospodarczego.
Dziękujemy Państwu za liczne przybycie!

Data publikacji: środa, 13. Grudzień 2017 - 15:58; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: środa, 13. Grudzień 2017 - 15:58; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski