Certyfikat Efektywnego Menedżera

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 12 grudnia 2017r. mgr Teresa Ozorowska, Kierownik Biura Dziekana na naszym Wydziale, po ukończeniu cyklu szkoleń skierowanych do pracowników Szkół Wyższych, otrzymała Certyfikat Efektywnego Menedżera. Szkolenia te, skierowane do kadry zarządzającej (od szczebla kierowników jednostek organizacyjnych do najwyższych władz uczelni) organizowane są przez firmę Optima Centrum Rozwoju i Kształcenia Kadr, która od lat zapewnia kompleksową obsługę szkoleniową w zakresie funkcjonowania szkolnictwa wyższego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu  kluczowych umiejętności z zakresu zarządzania zespołami.

Certyfikat Efektywnego Menedżera CEM statuetka

Data publikacji: środa, 27. Grudzień 2017 - 15:02; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: środa, 27. Grudzień 2017 - 15:02; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski