Wyróżnienia studentki WPiA

Z przyjemnością informujemy, że Pani Kinga Konieczna, studentka V roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, została laureatką Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia naukowe na rok akademicki 2017/2018. Pani Kinga została wyróżniona za bardzo dobre wyniki w nauce oraz za publikacje naukowe w dziedzinie prawa cywilnego, napisane pod kierunkiem prof. zw dr hab. Ewy Bagińskiej.
Za swoje dotychczasowe osiągnięcia otrzymała także nagrodę Rektora UG III stopnia.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

sTYPENDIA

Data publikacji: wtorek, 20. luty 2018 - 14:41; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: wtorek, 20. luty 2018 - 14:42; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski