Udział Wydziału Prawa i Administracji UG w „1995 Unidroit Convention Academic Project – UCAP” | Wydział Prawa i Administracji

unidroitWydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego został przyjęty jako partner instytucjonalny, a prof. Kamil Zeidler z Katedry Teorii i Filozofii Państwa i Prawa WPiA UG jako partner indywidualny, do międzynarodowego projektu naukowego „1995 Unidroit Convention Academic Project - UCAP”.

Więcej na temat projektu na stronie: https://1995unidroitcap.org

Unidroit (International Institute for the Unification of Private Law) jest niezależną międzynarodową organizacją rządową z siedzibą w Rzymie, której celem jest badanie potrzeb i metod poprawy, harmonizacji oraz koordynacji prawa prywatnego i handlowego. Polska jest członkiem Unidroit od 1979 roku.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Magdalena Glanc
Treść wprowadzona przez: Magdalena Glanc