VII Ogólnopolska Konferencja Prawa Morskiego "Morskie planowanie przestrzenne"

banner

Katedra Prawa Morskiego oraz Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Gdańsk pragną zaprosić do wzięcia udziału w VII Ogólnopolskiej Konferencji Prawa MorskiegoMorskie planowanie przestrzenne” wszystkie osoby zainteresowane problematyką prawną związaną z morskim planowaniem przestrzennym i zrównoważonym zarządzaniem morzem, a przede wszystkim: przedstawicieli świata nauki, administracji morskiej, prawników, praktyków oraz studentów prawa ze wszystkich ośrodków akademickich w Polsce. Konferencja odbędzie się 12 kwietnia 2018 roku na Wydziale Prawa i Administracji UG.

Tegorocznej edycji Konferencji towarzyszyć będzie ponownie panel dla młodych naukowców, który odbędzie się dzień wcześniej, tj 11 kwietnia 2018 roku na Wydziale Prawa i Administracji UG. Propozycje referatów należy zgłaszać zgodnie z informacją na stronie internetowej konferencji.

Więcej informacji, w tym formularz rejestracyjny, znajduje się na stronie internetowej konferencji pod adresem: www.prawo-morskie.pl.

Udział pracowników i studentów Uniwersytetu Gdańskiego w konferencji jest bezpłatny.

Link do strony Prawa Morskiego na FB.

Link do wydarzenia na Facebooku.

Data publikacji: piątek, 2. Marzec 2018 - 14:17; osoba wprowadzająca: Jakub Puszkarski Ostatnia zmiana: wtorek, 13. Marzec 2018 - 08:56; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski