VII Ogólnopolska Konferencja Prawa Morskiego "Morskie planowanie przestrzenne" | Wydział Prawa i Administracji

VII Ogólnopolska Konferencja Prawa Morskiego "Morskie planowanie przestrzenne"

banner

Katedra Prawa Morskiego oraz Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Gdańsk pragną zaprosić do wzięcia udziału w VII Ogólnopolskiej Konferencji Prawa MorskiegoMorskie planowanie przestrzenne” wszystkie osoby zainteresowane problematyką prawną związaną z morskim planowaniem przestrzennym i zrównoważonym zarządzaniem morzem, a przede wszystkim: przedstawicieli świata nauki, administracji morskiej, prawników, praktyków oraz studentów prawa ze wszystkich ośrodków akademickich w Polsce. Konferencja odbędzie się 12 kwietnia 2018 roku na Wydziale Prawa i Administracji UG.

Tegorocznej edycji Konferencji towarzyszyć będzie ponownie panel dla młodych naukowców, który odbędzie się dzień wcześniej, tj 11 kwietnia 2018 roku na Wydziale Prawa i Administracji UG. Propozycje referatów należy zgłaszać zgodnie z informacją na stronie internetowej konferencji.

Więcej informacji, w tym formularz rejestracyjny, znajduje się na stronie internetowej konferencji pod adresem: www.prawo-morskie.pl.

Udział pracowników i studentów Uniwersytetu Gdańskiego w konferencji jest bezpłatny.

Link do strony Prawa Morskiego na FB.

Link do wydarzenia na Facebooku.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Sławomir Dajkowski
Treść wprowadzona przez: Jakub Puszkarski