Kolejny Certyfikat Efektywnego Menedżera na naszym Wydziale

Z przyjemnością informujemy, że mgr Piotr Komorowski, Kierownik Sekcji Informatycznej na naszym Wydziale,  po ukończeniu cyklu szkoleń skierowanych do pracowników Szkół Wyższych, otrzymał Certyfikat Efektywnego Menedżera. To już drugi, lecz mamy nadzieję nie ostatni, Certyfikat uzyskany przez kierowników jednostek organizacyjnych Wydziału. Szkolenia te, skierowane do kadry zarządzającej (od szczebla kierowników jednostek organizacyjnych do najwyższych władz uczelni) organizowane są przez firmę Optima Centrum Rozwoju i Kształcenia Kadr, która od lat zapewnia kompleksową obsługę szkoleniową w zakresie funkcjonowania szkolnictwa wyższego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu  kluczowych umiejętności z zakresu zarządzania zespołami.

Data publikacji: czwartek, 22. Marzec 2018 - 12:01; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 22. Marzec 2018 - 12:01; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski