Udział dr. Krzysztofa Czuba w międzynarodowej konferencji naukowej „Patent Conference 8” w San Diego

W dniach 2-3 marca 2018 r. dr Krzysztof Czub, adiunkt w Katedrze Prawa Cywilnego, uczestniczył w międzynarodowej konferencji naukowej „Patent Conference 8”, która odbyła się w San Diego. Konferencja organizowana przez Wydział Prawa Uniwersytetu San Diego była poświęcona historycznym i aktualnym zagadnieniom prawa patentowego.

W trakcie konferencji dr Krzysztof Czub wygłosił referat pt. „The Construction and Limitation of a Priority Right in Patent Law” w ramach sesji referatów w panelu zatytułowanym „Patent Doctrine, History, Policy & Theory”.

Data publikacji: środa, 28. Marzec 2018 - 09:58; osoba wprowadzająca: Katarzyna Wylot Ostatnia zmiana: czwartek, 11. Kwiecień 2019 - 15:41; osoba wprowadzająca: Dawid Michalski