Udział dra Krzysztofa Czuba w międzynarodowej konferencji naukowej „Patent Conference 8” w San Diego | Wydział Prawa i Administracji

Udział dra Krzysztofa Czuba w międzynarodowej konferencji naukowej „Patent Conference 8” w San Diego

W dniach 2-3 marca 2018 r. dr Krzysztof Czub, adiunkt w Katedrze Prawa Cywilnego, uczestniczył w międzynarodowej konferencji naukowej „Patent Conference 8”, która odbyła się w San Diego. Konferencja organizowana przez Wydział Prawa Uniwersytetu San Diego była poświęcona historycznym i aktualnym zagadnieniom prawa patentowego.

W trakcie konferencji dr Krzysztof Czub wygłosił referat pt. „The Construction and Limitation of a Priority Right in Patent Law” w ramach sesji referatów w panelu zatytułowanym „Patent Doctrine, History, Policy & Theory”.

Zdjęcie z konferencjiZdjęcie 2Zdjęcie 3
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Katarzyna Wylot