Staraniem Wydawnictwa C.H.Beck ukazała się książka p.t."Selected Issues of Public Economic Law in Theory, Judicature and Practice in the Czech Republic, Poland and Slovakia".
Jest ona owocem współpracy pomiędzy pracownikami Wydziału Prawa i Administracji UG, Wydziału Prawa Uniwersytetu Masaryka w Brnie oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu Komenskiego w Bratysławie.

Redaktorem prowadzącym wydania, współredaktorem naukowym oraz współautorem jest dr hab. Andrzej Powałowski, prof. UG.

Data publikacji: środa, 18. Kwiecień 2018 - 12:30; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 11. Kwiecień 2019 - 15:56; osoba wprowadzająca: Dawid Michalski