Udział pracowników i doktorantów WPiA UG w konferencji naukowej "Dziecko i prawo".

W dniach 24-25 kwietnia 2018 r. w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Dziecko i prawo", objęta patronatem honorowym Rzecznika Praw Dziecka - Marka Michalaka.

W konferencji udział wzięli pracownicy naukowi Katedry Prawa Cywilnego: dr hab. Anna Sylwestrzak, prof. nadzw. UG (referat pt. Zarząd dochodami dziecka) i dr hab. Małgorzata Balwicka-Szczyrba (referat pt. Prawne aspekty używania wyrobów tytoniowych w obecności dzieci) oraz doktoranci: mgr Tomasz Kosicki (Katedra Prawa Administracyjnego, referat pt. Prawo małoletnich cudzoziemców do edukacji w Polsce) oraz mgr Marta Łapińska (Katedra Postępowania Administracyjnego i Sądowoadministracyjnego, referat pt. Nabycie i zbycie nieruchomości przez małoletniego).

Zwieńczeniem obrad będzie monografia konferencyjna, zawierająca wszystkie wygłoszone w jej trakcie referaty.

Data publikacji: czwartek, 26. Kwiecień 2018 - 13:15; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 26. Kwiecień 2018 - 13:18; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski