Zajęcia edukacyjne w Zespole Szkół Morskich w Gdańsku

W dniu 6 kwietnia 2018 roku odbyły się kolejne zajęcia edukacyjne dla uczniów Zespół Szkół Morskich w Gdańsku im. Bohaterskich Obrońców Westerplatte dotyczące pozycji kapitana statku. Młodzież poznała prawa i obowiązki kapitana od strony teoretycznej, natomiast już wkrótce ruszy w rejs szkoleniowy, gdzie będzie mogła zapoznać się jak regulacje prawne funkcjonują w praktyce. Zajęcia poprowadził mgr Jakub Puszkarski z Katedry Prawa Morskiego.

Jednocześnie przypominamy, iż zajęcia w Zespole Szkół Morskich odbywają się w ramach porozumienia, które zostało podpisane 5 grudnia 2017 r. pomiędzy Wydziałem Prawa i Administracji a szkołą.

Data publikacji: sobota, 28. Kwiecień 2018 - 16:23; osoba wprowadzająca: Jakub Puszkarski Ostatnia zmiana: sobota, 28. Kwiecień 2018 - 16:23; osoba wprowadzająca: Jakub Puszkarski