Książka prof. Kamila Zeidlera wyróżniona

Z przyjemnością informujemy, że podczas 12. Targów Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA w ramach Warszawskich Targów Książki książka pt. „Zabytki – prawo i praktyka” (Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego – Wolters Kluwer, Gdańsk-Warszawa 2017, ss. 633) autorstwa prof. Kamila Zeidlera z Katedry Teorii i Filozofii Państwa i Prawa WPiA UG otrzymała Wyróżnienie Rektora Uniwersytetu Warszawskiego w Konkursie na najlepszą książkę akademicką i naukową ACADEMIA 2018 dla publikacji akademickiej w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych.

nagroda uw

Data publikacji: poniedziałek, 21. Maj 2018 - 08:51; osoba wprowadzająca: Magdalena Glanc Ostatnia zmiana: poniedziałek, 21. Maj 2018 - 08:51; osoba wprowadzająca: Magdalena Glanc