III edycja konkursu: „Podatkowi liderzy”.

Szanowni Studenci,

W imieniu Pani Minister Finansów chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w trzeciej edycji konkursu „Podatkowi liderzy”. Nagrodą dla 12 laureatów konkursu jest możliwość odbycia płatnych staży w Ministerstwie Finansów. Zadaniem stażystów będzie wspieranie zespołu pracującego nad ustawami uszczelniającymi polskie prawo podatkowe.

Zgłoszeń należy dokonywać mailowo, na adres praktyki@mf.gov.pl, w załączniku przesyłając:

Wypełnioną kartę zgłoszenia do udziału w konkursie (w załączniku)

·         Życiorys, z wyszczególnieniem:

o   zdanych przedmiotów podatkowych i ekonomicznych

o   umiejętności językowych, szkół prawa obcego, lektoratów języka zawodowego

o   stypendiów zagranicznych, odbytych praktyk zawodowych

·         Kopię (skan) dokumentu potwierdzającego status studenta lub absolwenta (legitymacja lub dyplom)

·         Pracę konkursową pt. „Walka z rajami podatkowymi” (nie więcej niż 2 strony, czcionka 12). Tematem pracy powinien być krótki opis narzędzi walki z rajami podatkowymi: polskich, międzynarodowych lub funkcjonujących w wybranym porządku prawnym. Przypisy ani bibliografia nie są wymagane.

Termin przesyłania zgłoszeń: Niedziela, 10 czerwca 2018

Gorąco zachęcam Państwa do udziału w Konkursie i życzę powodzenia !

Załącznik Rozmiar
karta_zgloszenia.docx 24.79 KB

Data publikacji: poniedziałek, 4. Czerwiec 2018 - 09:32; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: wtorek, 5. Czerwiec 2018 - 08:34; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski