Spotkanie ekspertów związane z projektem SENSE in transnational transport in the EU

W ramach projektu unijnego finansowanego przez Komisję Europejską SENSE in transnational transport in the EU, którego prof. UG Monika Tomaszewska jest kierownikiem, odbyło się w dniach 7-8 czerwca 2018 r. spotkanie grupy ekspertów z wiodących ośrodków naukowych Holandii, Belgii oraz Luksemburga. W spotkaniu wzięli udział: prof. Zef Even oraz z Amber Zwanenburg – Uniwersytet Erasmusa w  Rotterdamie, prof. Mijke Houwerzijl - Universytet w Tilburgu, Luca Ratti - Universytet w Luxemburgu, prof. Herwg Verschueren oraz Bartek Bednarowicz - University w Antwerpii, stronę Uniwersytetu Gdańskiego reprezentowali prof. UG Monika Tomaszewska oraz mgr Michał Szypniewski. Projekt jest poświęcony sytuacji prawnej pracowników delegowanych ze szczególnym uwzględnieniem sektora transportu drogowego i będzie kontynuowany do końca 2019 roku.

Data publikacji: poniedziałek, 11. Czerwiec 2018 - 08:48; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 11. Czerwiec 2018 - 08:48; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski