Wyróżnienie dla drużyny WPiA UG w ICC Moot Court Competition 2018 w Hadze | Wydział Prawa i Administracji

Wyróżnienie dla drużyny WPiA UG w ICC Moot Court Competition 2018 w Hadze

drużyna wpiaDrużyna reprezentująca Wydział Prawa i Administracji UG w składzie Tomasz Grzegórski, Mateusz Kunecki, Łukasz Ziental uczestniczyła w ICC Moot Court Competition 2018 w Hadze. Miło nam poinformować, że nasza drużyna zdobyła honorowe wyróżnienie dla drużyny, która wykazała wytrwałość w obliczu wyzwania („for those who have demonstrated perservance in the face of challenge”).

ICC Moot Court Competition jest międzynarodowym konkursem prawniczym, który polega na symulacji rozprawy przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym w Hadze. W obecnej edycji uczestniczyło 71 drużyn z całego świata. Nagroda dla naszej drużyny jest wielkim wyróżnieniem, gdyż jest ona jednym z zaledwie trzech europejskich zespołów, które zdobyły laury w tym konkursie. 

Gratulujemy!

 

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Sławomir Dajkowski
Treść wprowadzona przez: Sławomir Dajkowski
Ostatnia modyfikacja: 
środa, 13 czerwca 2018 roku, 12:27