Seminarium Naukowe "25-lecie ratyfikacji Europejskiej Konwencji Praw Człowieka przez Polskę"

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku oraz Katedra Prawa Międzynarodowego Publicznego Wydziału Prawa i Administracji UG zapraszają na Seminarium Naukowe pt. "25-lecie ratyfikacji Europejskiej Konwencji Praw Człowieka przez Polskę", które odbędzie się 11 września 2018 roku w godz. 17:00 - 19:00 na Wydziale Prawa i Administracji UG (Audytorium C).

Program seminarium:

"Podstawowe zasady systemu Europejskiej Konwencji Praw Człowieka"

dr hab. Krzysztof Drzewicki, profesor nadzwyczajny

"Obowiązki pełnomocnika procesowego osoby skarżącej w postępowaniu przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka"

Justyna Chrzanowska, radca prawny, Pełnomocnik RP przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka

"Przesłanki dopuszczalności skargi do Europejskiego Trybunału Praw  Człowieka"

dr hab. Adam Wiśniewski, profesor nadzwyczajny, radca prawny

Udział w seminarium jest bezpłatny, nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Data publikacji: czwartek, 16. Sierpień 2018 - 12:07; osoba wprowadzająca: Jakub Puszkarski Ostatnia zmiana: czwartek, 16. Sierpień 2018 - 12:21; osoba wprowadzająca: Jakub Puszkarski