Wizyta w Dziekanacie WPiA UG

wizytaW dniu 10 września 2018r. na Wydziale Prawa i Administracji gościły dr hab. Katarzyna Górak - Sosnowska Prodziekan Studium Magisterskiego Szkoły Głównej Handlowej oraz mgr Ewa Wiśniewska Kierownik Dziekanatu Kolegium Prawa Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Wizyta odbyła się w ramach Forum Dziekanatów, które powstało w 2017r., którego celem jest wymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy pracownikami dziekanatów, wspieranie się i wzajemna pomoc w trudnych zagadnieniach (np. prawnych) oraz wymiana doświadczeń w zakresie organizacji pracy, a w szczególności szukanie dróg do ułatwienia i usprawnienia pracy dziekanatów.

Data publikacji: piątek, 14. Wrzesień 2018 - 09:09; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 17. Wrzesień 2018 - 09:02; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski