Projekt ProUG

Zapraszamy kadrę dydaktyczną WPiA, w szczególności młodych pracowników do uczestnictwa w  specjalistycznych szkoleniach służących podnoszeniu jakości kształcenia, oferowanych bezpłatnie w ramach projektu ProUG (program PO WER).  Aktualnie oferowane są szkolenia z języka angielskiego (Academic Skills) oraz innowacji dydaktycznych (Laboratorium Inicjatyw Dydaktycznych). Pierwsze z nich pozwalają rozwinąć umiejętności w zakresie języka akademickiego, zarówno w mowie, jak i w piśmie, drugie – poszerzyć zasób nowoczesnych metod stosowanych w pracy dydaktycznej.

Szczegółowych informacji o szkoleniach udziela Biuro Jakości Kształcenia (tel.: 58 523 24 09, mail: bjk@ug.edu.pl).

Data publikacji: czwartek, 11. Październik 2018 - 08:37; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 11. Październik 2018 - 08:37; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski