Pierwsze spotkanie w ramach projektu SEAPLANSPACE

Pierwsze wspólne spotkanie w ramach realizacji projektu SEAPLANSPACE „Instrumenty morskiego planowania przestrzennego na rzecz zrównoważonego rozwoju” odbyło się w Uniwersytecie Gdańskim w dniu 18 października 2018 r.

Spotkanie miało międzynarodowy charakter. Wzięli w nim udział przedstawiciele administracji publicznej, w tym administracji morskiej oraz organizacji pozarządowych, przedsiębiorcy, a także studenci i absolwenci uczelni wyższych. W trakcie spotkania prezentowano istotne kwestie związane z morskim planowaniem przestrzennym. Celem spotkania było przedstawienie projektu SEAPLANSPACE oferującego możliwości zdobycia i pogłębienia wiedzy o morskim planowaniu przestrzennym na rzecz zrównoważonego zarządzania morzem.

Projekt SEAPLANSPACE jest wspófinansowany ze środków Programu Interreg South Baltic 2014-2020.  Projekt realizuje Uniwersytet Gdański jako lider we współpracy z Instytutem Morskim w Gdański oraz partnerami z Danii, Litwy, Niemiec i Szwecji, a także partnerami stowarzyszonymi, wśród których są Pomorski Urząd Marszałkowski i Urząd Morski w Gdyni.

Więcej informacji o projekcie na stronie:

www.seaplanspace.ug.edu.pl

seaplanspace

Data publikacji: środa, 7. Listopad 2018 - 13:58; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: środa, 7. Listopad 2018 - 13:59; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski