Erasmus+ dla pracowników naukowo-dydaktycznych - przypomnienie

Przypominamy o możliwości składania wniosków o wyjazdy dla pracowników naukowo-dydaktycznych w ramach Erasmus+. W związku ze znacząco zwiększonym finansowaniem w bieżącym roku akademickim UG dysponuje znacznie większą liczbą miejsc niż w latach poprzednich. Wyjazd do uczelni partnerskiej powinien trwać min. 5 dni oraz objąć 8h zajęć dydaktycznych. Przed złożeniem wniosku należy skontaktować się z wybraną uczelnią oraz ustalić wstępnie datę pobytu. Dofinansowanie jednego wyjazdu wynosi (w zależności od miejsca wyjazdu - w ramach UE) od ok. 700 do 1000 euro.

Więcej szczegółów (w tym lista uczelni partnerskich WPiA w ramach Erasmus+ oraz wzór wniosku) w ogłoszeniu z dnia 19.10.2018: r.: https://prawo.ug.edu.pl/media/aktualnosci/79479/wyjazdy_pracownikow_naukowo-dydaktycznych_w_ramach_erasmus_201819

Data publikacji: czwartek, 8. Listopad 2018 - 10:57; osoba wprowadzająca: Tomasz Widłak Ostatnia zmiana: czwartek, 8. Listopad 2018 - 10:59; osoba wprowadzająca: Tomasz Widłak