Wykład dr. hab. prof. UG Tomasza Tadeusza Koncewicza pt.: "A word on autocratic legalistic (r)evolutions" w czasie Annual Meeting of the International Association of Law Schools w Doha, Qatar.

W dniach 10-12 listopada 2018 r. dr hab. prof. UG Tomasz Tadeusz Koncewicz wziął udział w Światowym Forum Dziekanów (Annual Meeting) pod szyldem "From Imitation to Innovation" zorganizowanym przez International Association of Law Schools. Gospodarzem tegorocznego Forum Dziekanów był Qatar University College of Law. Podczas tego wydarzenia dr hab. prof. UG Tomasz Tadeusz Koncewicz wygłosił prelekcję pod tytułem: "A word on autocratic legalistic (r)evolutions" oraz przedstawił Wydział Prawa i Adminitracji Uniwersytetu Gdańskiego jako kolejnego gospodarza Światowego Forum Dziekanów.

Program wydarzenia i prezentacja WPiA UG w załączniku:

Załącznik Rozmiar
IALS 1.68 MB
faculty_of_law_and_administration_university_of.pptx 98.45 MB

Data publikacji: poniedziałek, 19. Listopad 2018 - 20:58; osoba wprowadzająca: Krystyna Warylewska Ostatnia zmiana: wtorek, 4. Grudzień 2018 - 09:59; osoba wprowadzająca: Dawid Michalski