Wyjazdy Erasmus+ pracowników (przypomnienie)

W związku z komunikatem przedstawionym przez panią prodziekan ds. studenckich i nauki dr hab. Annę Jurkowską-Zeidler, prof. UG na posiedzeniu Rady Wydziału w dniu 26.11.2018 r., uprzejmie przypominam wszystkim pracownikom naukowo-dydaktycznym o możliwości składania wniosków o finansowanie krótkich (tygodniowych) wyjazdów (staży dydaktycznych) w ramach programu Erasmus+ do jednej z uczelni partnerskich WPiA w ramach zawartych umów.

W związku z licznymi pytaniami na prośbę pracowników Wydziału ponownie przedstawiam najważniejsze informacje dotyczące programu (wniosek i lista umów w załączeniu):

Wyjazd powinien być zaplanowany w taki sposób, aby mieścił się w czasie pomiędzy 19.11.2018 r. 15.07.2019 r. i obejmował minimum 2 dni robocze i maksymalnie 5 dni roboczych (nie licząc czasu podróży). Pobyty dłuższe niż 5-dniowe nie mogą być dofinansowywane ze środków programu ERASMUS+.
Założeniem programu ERASMUS+/ STA jest przeprowadzenie przez pracownika naukowo-dydaktycznego minimum 8 godzin zajęć dydaktycznych (niezależnie od długości pobytu w uczelni partnerskiej).

Wniosek należy składać osobiście do 31.03.2019 r. (lub do momentu wyczerpania puli finansowania dla pracowników UG) w Rektoracie:

Biuro Współpracy Międzynarodowej
II piętro, pokój 202
godziny pracy: 9.00-14.00 codziennie oprócz środy

Przed złożeniem wniosku należy wstępnie ustalić z uczelnią przyjmującą (drogą e-mailową) termin przyjazdu. Szczegóły dotyczące warunków realizacji programu, kwoty dofinansowania i inne ważne informacje można znaleźć na stronach Biura Współpracy Międzynarodowej UG: https://ug.edu.pl/nauka_i_rozwoj/wspolpraca_miedzynarodowa/erasmus_2014-2020/wyjazdy_kadry_naukowo-dydaktycznej

Data publikacji: poniedziałek, 26. Listopad 2018 - 16:04; osoba wprowadzająca: Tomasz Widłak Ostatnia zmiana: poniedziałek, 26. Listopad 2018 - 16:04; osoba wprowadzająca: Tomasz Widłak